O nás

V životě každého muže a dnes i bohužel každé ženy dříve nebo později nastane situace kdy bude muset bránit sebe nebo své blízké. Těmto situacím lze ve většině případů předejít pozorností a včasnému odhadu náznaku přicházející hrozby. Obvykle policie přijede a zasáhne až ve chvíli kdy je situace tak nebo  tak vyřešená.
Naším úkolem je Vás na takové situace připravit. Především tím, že k nim vůbec nedoje. Pomocí ‘bojove simulace’  navodíme okolní atmosféru tak, aby situace vypadala reálně. Můžete se pak zdokonalit v řešení podobných eventuelních situací a naučíte se jak se chovat až do příjezdu policie, včetně stylu komunikace s policisty, aby si Vás nezaměnili s pachatelem. Čerpáme zkušenosti a scénáře z reálných událostí, které se neustále v dnešní moderní době opakují (krádeže, znásilnění, vloupání do domu, atd.).
Tyto simulace jsou určené pro všechny kdo se chtějí naučit v rámci zákoných podmínek efektivně vyhodnotit krizovou situaci a prežít jí. Náš tým působí hlavně v Praze, Brně a na Slovensku v Hlohovci. Spolupracujeme i s několika zahraničními skupinami bezpečnostních složek a proto jsme schopni nabídnout pestrou škálu tréningu i adrenalinoveho vyžití.
Samostatnou částí je střelecký výcvik, ve kterém se opíráme o metodiku izraelské armády a tréningu sebeobrany typu Urban Combatives Leeho Morrisona

Naše semináře jsou prezentovány jak v České republice, tak i na Slovensku.

Zoznam členov COMBATSIM.EU